top of page

PASLAUGOS

Heading 1

Graviravimas lazeriu

 

Greitai ir kokybiškai graviruojame ir pjaustome įvairias medžiagas (plastikas, metalizuotas plastikas, mediena, fanera, popierius, odiniai dirbiniai ir kt.)

Lazerinis graviravimas tai kompiuterių bei lazerio pagalba gaunamas labai tikslus vaizdas, todėl galime graviruoti itin preciziškai, net ir smulkiausius vaizdus, užrašus bei nuotraukas. Lazeriu galima graviruoti medžiagas, kurių neįmanoma paveikti kitokiais mechaniniais bei cheminiais būdais. Graviruotas lazeriu užrašas tai kokybės ir ilgaamžiškumo garantas.

 

Pjaustymas lazeriu

 

Pjovimas lazerio spinduliu daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. Itin lygus pjūvis suteiks galimybę išpjauti net sudėtingiausias formas ir kontūrus, todėl Jūs galėsite džiaugtis įmantriais suvenyrais, maketais ir kitais gaminiais. Lazeriu galime išpjauti organinį stiklą, medieną, fanerą, MDF plokštes, popierių ir kartoną, vinilą, plastikus.

 

 

Gamyba

 

Gaminame vardines bei vizitines  medines korteles,  magnetukus, pakabukus, žetonus, lenteles, trafaretus, padėkliukus, gėrimų nešiokles, sulčių dėžes, namo ir gatvių numerius, medines dėžutes, iškabas ir t.t  - Įgyvendiname Jūsų vizijas !

bottom of page